Ben Valenzuela's Bio
| Plays | Baseball, Football |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #11 • LHP #11 • DE |
| GPA | 3.11 |
| Height | 5'10" |
| Weight | 175 lbs |
| Wingspan | 5'10" |
| Standing Reach | 7'3" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 205 lbs |
| Squat | 300 lbs |
| 40 Yard Dash | 5 sec |
