Joaquin Geronimo's Bio
| Plays | Volleyball |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #4 • OH • Captain |
| Club Teams | Lakas 17s JMJ 17s Lakas Volleyball Club |
| Height | 5'10" |
| Weight | 145 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Vertical Jump | 36'0" |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|
2xPlayer of the Game