Aidon Lopez's Bio
| Plays | Football |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #55 • OL |
| Club Teams | Broncos N/A Clovis North Broncos |
| Height | 5'11" |
| Weight | 270 lbs |
| Wingspan | 5'9" |
| Standing Reach | 7'5" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 305 lbs |
| Squat | 385 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|

