Rainier Nikolas's Bio
Bio
RHP, OF
RHP, OF
| GPA | 3.7 |
| AP Classes | AP European History and AP Computer Science Principles |
| Honors Classes | World History Honors, Empowering Entrepreneurship Honors, Cambridge Design Tech A, and English 1 Honors |
| Height | 5'7" |
| Weight | 165 lbs |
| Wingspan | 5'11" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 200 lbs |
| Squat | 340 lbs |
| Deadlift | 420 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.84 sec |


| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|