Carson Cagle's Bio
| Plays | Basketball, Baseball |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #21 • F #17 • 3B, P |
| GPA | 3.83 |
| AP Classes | Ap Calculus, Ap Physics, and Ap United States History |
| Height | 6'2" |
| Weight | 175 lbs |
| Wingspan | 6'6" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 150 lbs |
| Squat | 250 lbs |
| Vertical Jump | 24'0" |
