Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'4" |
| Weight | 160 lbs |
| Wingspan | 5'5" |
| Standing Reach | 7'2" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 195 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 350 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.2 sec |
| Vertical Jump | 18'0" |
| Broad Jump | 6'2" |
| Shuttle | 3.9 sec |
3xPlayer of the Game