Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 2.8 |
| Height | 6'1" |
| Weight | 184 lbs |
| Wingspan | 6'1" |
| Standing Reach | 6'1" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 140 lbs |
| Squat | 415 lbs |
| Deadlift | 335 lbs |