Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'8" |
| Weight | 180 lbs |
| Wingspan | 6'1" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 245 lbs |
| Squat | 365 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| Vertical Jump | 42'0" |
1xPlayer of the Game