Ryan Couchman's Bio
| Plays | Football, Baseball, Wrestling |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #11 • S |
| Height | 6'0" |
| Weight | 176 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 240 lbs |
| Squat | 365 lbs |
| Deadlift | 465 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.68 sec |
| Vertical Jump | 36'0" |
| Broad Jump | 10'5" |
