Beau Blake's Bio
Bio
Class of 2025, 3.8 GPA, NorCal U, Instagram- @beaublake34, Twitter - @beaublake_34
Class of 2025, 3.8 GPA, NorCal U, Instagram- @beaublake34, Twitter - @beaublake_34
| GPA | 3.8 |
| Height | 6'1" |
| Weight | 185 lbs |
| Wingspan | 7'11" |
| Standing Reach | 7'11" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 255 lbs |
| Squat | 425 lbs |
| Deadlift | 450 lbs |





| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|