Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'9" |
| Weight | 190 lbs |
| Wingspan | 6'1" |
| Standing Reach | 8'8" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 235 lbs |
| Squat | 335 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.83 sec |
| Vertical Jump | 28'0" |
| Broad Jump | 8'10" |
| Shuttle | 4.81 sec |





1xPlayer of the Game