Carson Walker's Bio
| Plays | Volleyball, Football |
| Class Year | Graduated 2024 |
| Teams | #17 • MLB, TE |
| GPA | 3.5 |
| Height | 6'0" |
| Weight | 185 lbs |
| Wingspan | 6'1" |
| Standing Reach | 7'7" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 290 lbs |
| Squat | 370 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.7 sec |

1xPlayer of the Game 