Liam Schiele's Bio
| Plays | Basketball, Football |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | #61 • DE, DT |
| Height | 5'10" |
| Weight | 150 lbs |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 69 lbs |
| Squat | 107 lbs |
| Deadlift | 67 lbs |
| 40 Yard Dash | 14 sec |
| Vertical Jump | 23'0" |
| Broad Jump | 10'3" |
| Shuttle | 6 sec |