Mitchell McMahan's Bio
| Plays | Basketball, Football, Baseball |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #5 • SF, PF #7 • WR, FS |
| Height | 6'6" |
| Weight | 195 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 355 lbs |
| Deadlift | 355 lbs |
6xPlayer of the Game
2xPlayer of the Game