Robert Gregor's Bio
Bio
Offensive lineman(RG) for julian eagles
Offensive lineman(RG) for julian eagles
| Height | 6'0" |
| Weight | 237 lbs |
| Wingspan | 6'3" |
| Standing Reach | 7'5" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 200 lbs |
| Squat | 387 lbs |
| Deadlift | 299 lbs |
1xPlayer of the Game