Angel Rincon's Bio
| Plays | Soccer |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #13 • MF • Captain |
| Club Teams | Valley united U19 Valley united |
| Height | 5'6" |
| Weight | 135 lbs |
| Wingspan | 5'9" |
| Standing Reach | 5'6" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Jersey |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|