Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.8 |
| Honors Classes | Engineering and English |
| Height | 6'2" |
| Weight | 140 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 140 lbs |
| Squat | 225 lbs |
| Deadlift | 115 lbs |



