Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'9" |
| Weight | 169 lbs |
| Wingspan | 5'0" |
| Standing Reach | 5'6" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 255 lbs |
| Squat | 65 lbs |
| Deadlift | 120 lbs |
| Vertical Jump | 5'0" |
| Broad Jump | 5'5" |