Aiden Anzelde's Bio
Bio
Setter, Opposite Hitter
Setter, Opposite Hitter
| GPA | 3.88 |
| Height | 5'9" |
| Weight | 132 lbs |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 105 lbs |
| Squat | 115 lbs |
| Deadlift | 100 lbs |



| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|