Jonathan Luna's Bio
| Plays | Volleyball |
| Class Year | Graduated 2024 |
| Teams | |
| Club Teams | Elite 18s Next Level Volleyball Academy (NLVA) |
| Height | 5'10" |
| Weight | 185 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 110 lbs |
| Squat | 250 lbs |
| Vertical Jump | 34'0" |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|