Victorious Rush's Bio
Bio
Class of 2028 two sport athlete who plays football and basketball PG and WR
Class of 2028 two sport athlete who plays football and basketball PG and WR
| GPA | 4 |
| Height | 5'7" |
| Weight | 130 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Standing Reach | 5'11" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 160 lbs |
| Squat | 245 lbs |
| Deadlift | 300 lbs |




