Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 4.5 |
| AP Classes | AP English Language and AP Biology |
| Honors Classes | English 2 Honors and English 1 Honors |
| Height | 5'7" |
| Weight | 170 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 255 lbs |
| Squat | 375 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |