𝓯𝓻𝓮𝓪𝓴𝔂 Rivas's Bio
Bio
𝓯𝓻𝓮𝓪𝓴𝔂
𝓯𝓻𝓮𝓪𝓴𝔂
| GPA | 4 |
| ACT | 36 |
| SAT | 1600 |
| Height | 7'11" |
| Weight | 125 lbs |
| Wingspan | 7'11" |
| Standing Reach | 7'11" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 680 lbs |
| Squat | 50 lbs |
| Deadlift | 50 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.2 sec |




| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|