Mia Dublino's Bio
| Plays | Volleyball, Softball |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #8 • MH, MB, DS • Captain |
| Club Teams | Mammoth 17s Mammoth Club Volleyball |
| AP Classes | AP Government, AP Microeconomics, AP English Liturature, and AP Precalculus |
| Height | 5'3" |
| Weight | 110 lbs |
| Standing Reach | 6'1" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 75 lbs |
| Squat | 145 lbs |
| Vertical Jump | 22'0" |

| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|