Anthony Jackson's Bio
Bio
Driven, with a strong work ethic and a never quit attitude. Dedicated to improving everyday, on the field, in the classroom, and in life. Motivated by goals, fueled by discipline.
Driven, with a strong work ethic and a never quit attitude. Dedicated to improving everyday, on the field, in the classroom, and in life. Motivated by goals, fueled by discipline.
| Height | 5'10" |
| Weight | 150 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 135 lbs |
| Squat | 200 lbs |
| Deadlift | 185 lbs |
