Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'3" |
| Weight | 230 lbs |
| Wingspan | 7'3" |
| Standing Reach | 7'5" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 375 lbs |
| Squat | 680 lbs |
| Deadlift | 550 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.87 sec |
| Vertical Jump | 38'0" |
| Broad Jump | 6'3" |