Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'4" |
| Weight | 125 lbs |
| Wingspan | 5'7" |
| Standing Reach | 6'11" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 130 lbs |
| Squat | 150 lbs |
| Deadlift | 175 lbs |
| Vertical Jump | 33'0" |
| Broad Jump | 6'10" |
