Dvir Levi's Bio
| Plays | Soccer |
| Class Year | Freshman • 2029 |
| Teams | |
| Club Teams | 2010 Boys Gold U17 Livermore Fusion Soccer club |
| Height | 5'10" |
| Weight | 138 lbs |
| Wingspan | 6'3" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|