Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'0" |
| Weight | 203 lbs |
| Wingspan | 6'5" |
| Standing Reach | 8'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 250 lbs |
| Squat | 395 lbs |
| Deadlift | 415 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.85 sec |
| Vertical Jump | 30'0" |
| Broad Jump | 9'1" |
| Shuttle | 4.22 sec |
1xPlayer of the Game