Kori Scott's Bio
| Plays | Football |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #21 • RB |
| Club Teams | The Bruins N/A Woodrow Wilson senior high |
| GPA | 3 |
| Height | 5'11" |
| Weight | 170 lbs |
| Dominant Hand | Both |
| Bench | 245 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|
5xPlayer of the Game