Nicholas Jimenez's Bio
| Plays | Football |
| Class Year | Freshman • 2029 |
| Teams | #4 • WR, SS, ATH • Captain |
| Club Teams | Team Elevate U15 Team Elevate 7v7 |
| Height | 5'1" |
| Weight | 110 lbs |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 135 lbs |
| Squat | 285 lbs |
| Deadlift | 240 lbs |
| Year Joined |
|
| Location |
|