Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'5" |
| Weight | 110 lbs |
| Wingspan | 4'4" |
| Standing Reach | 6'5" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 100 lbs |
| Squat | 140 lbs |
| Deadlift | 80 lbs |
| Vertical Jump | 36'0" |