Alex Ramos's Bio
| Plays | Volleyball |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #39 • OPP, MB |
| Club Teams | Rage 17s Rage Volleyball Club |
| Height | 6'0" |
| Weight | 238 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 260 lbs |
| Squat | 430 lbs |
| Deadlift | 530 lbs |
| Year Joined |
|
| Location |
|