Anthony Mora's Bio
Bio
| GPA | 4.25 |
| AP Classes | AP U.S History, AP Europian History , and AP Human Geography |
| Honors Classes | Honors Chemistry , Honors Englsh 1, Honors Biology, Honors Physics Of The Universe , Honors Algebra , Honors English 2, and Honors Geometry |
| Height | 5'11" |
| Weight | 168 lbs |
| Wingspan | 6'2" |
| Standing Reach | 8'0" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Right |
| Squat | 205 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.68 sec |