Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 2.8 |
| Height | 5'10" |
| Weight | 210 lbs |
| Wingspan | 6'6" |
| Standing Reach | 6'8" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 220 lbs |
| Squat | 335 lbs |
| Deadlift | 402 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.7 sec |
| Vertical Jump | 19'0" |
| Broad Jump | 2'9" |
| Shuttle | 5.11 sec |
