Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'11" |
| Weight | 158 lbs |
| Wingspan | 5'10" |
| Standing Reach | 6'0" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 155 lbs |
| Squat | 225 lbs |
| Deadlift | 175 lbs |