Jayden Ward's Bio
| Plays | Water Polo |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #3 • Captain |
| Club Teams | Lamorinda Bears U18 Lamorinda Waterpolo |
| Height | 6'3" |
| Weight | 180 lbs |
| Wingspan | 6'2" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 140 lbs |
| Squat | 190 lbs |
| Deadlift | 250 lbs |
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
1xPlayer of the Game