Glen Abraham's Bio
| Plays | Basketball, Volleyball |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams |
| Height | 7'11" |
| Weight | 400 lbs |
| Wingspan | 7'11" |
| Standing Reach | 9'11" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 700 lbs |
| Squat | 800 lbs |
| Deadlift | 800 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.2 sec |
| Vertical Jump | 48'0" |
| Broad Jump | 12'11" |
| Shuttle | 3.8 sec |