Kevin Conway's Bio
| Plays | Baseball, Football |
| Class Year | Graduated 2024 |
| Teams | #4 • RHP, SS #9 • QB, FS • Captain |
| Height | 6'0" |
| Weight | 165 lbs |
| Wingspan | 6'1" |
| Bench | 175 lbs |
| Squat | 285 lbs |
| Deadlift | 345 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.61 sec |
| Vertical Jump | 32'0" |
| Broad Jump | 9'6" |