Chris Verceles's Bio
| Plays | Baseball, Basketball |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #16 • INF #11 • SG, PG |
| Height | 5'9" |
| Weight | 160 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 205 lbs |
| Squat | 455 lbs |
| Deadlift | 425 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.69 sec |
| Vertical Jump | 36'0" |