Dylan Castillo's Bio
| Plays | Basketball, Football, Baseball |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #22 • G #22 • MLB, K #12 • INF |
| Height | 5'5" |
| Weight | 190 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 224 lbs |
| Squat | 350 lbs |
| Deadlift | 380 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.11 sec |