Trinity Wright's Bio
| Plays | Volleyball |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | #9 • MB |
| Club Teams | SC Rockstar 16 Carlos 16s SC Rockstar |
| GPA | 3 |
| AP Classes | AP World History |
| Honors Classes | Honors English |
| Height | 5'10" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 50 lbs |
| Squat | 320 lbs |
| Deadlift | 190 lbs |





| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|