Adilynn Williams's Bio
Bio
Currently recoving from ACL rupture but still working hard
Currently recoving from ACL rupture but still working hard
| GPA | 4 |
| AP Classes | AP language And Composition and AP environmental Science |
| Honors Classes | Honors chemistry and Honors english |
| Height | 5'4" |
| Weight | 135 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Squat | 200 lbs |