Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.5 |
| Height | 6'1" |
| Weight | 170 lbs |
| Wingspan | 7'6" |
| Standing Reach | 8'2" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 200 lbs |
| Squat | 365 lbs |
| Deadlift | 175 lbs |


