Benjamin Conger's Bio
Bio
I love volleyball.
I love volleyball.
| GPA | 3.6 |
| Height | 6'0" |
| Weight | 150 lbs |
| Standing Reach | 7'10" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 140 lbs |
| Squat | 200 lbs |
| Deadlift | 243 lbs |
| Vertical Jump | 33'0" |


| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|