Lucca Riccoboni's Bio
| Plays | Lacrosse, Football |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | #12 • M, DM #80 • OLB, WR |
| GPA | 4.29 |
| AP Classes | AP World History |
| Honors Classes | Honors English |
| Height | 5'9" |
| Weight | 145 lbs |
| Wingspan | 5'11" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |