paul Ramirez's Bio
Bio
Goalkeeper 6'1
Goalkeeper 6'1
| GPA | 3.5 |
| AP Classes | AP Spanish , Ap Human Geography, Ap Language, and Ap world History |
| Honors Classes | Honors English 2 |
| Height | 6'1" |
| Weight | 165 lbs |
| Wingspan | 6'4" |
| Standing Reach | 7'11" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Squat | 245 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.6 sec |
| Vertical Jump | 31'0" |

