Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 4 |
| Honors Classes | Honors Earth And Space and Honors Biology |
| Height | 5'10" |
| Weight | 150 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 125 lbs |
| Squat | 225 lbs |
| Deadlift | 185 lbs |
3xPlayer of the Game
2xPlayer of the Game