Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 4.67 |
| AP Classes | AP Precalculus, AP Language and Composition, AP U.S. History, and AP Chemistry |
| Height | 5'8" |
| Weight | 160 lbs |
| Wingspan | 5'8" |
| Standing Reach | 6'4" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 195 lbs |
| Squat | 425 lbs |
| Deadlift | 425 lbs |
| Shuttle | 4.8 sec |




