Slyder Rasmussen's Bio
Bio
12/18/08 #7 coachable, goal driven, been playing baseball my whole life.
12/18/08 #7 coachable, goal driven, been playing baseball my whole life.
| GPA | 4.33 |
| AP Classes | AP Gov& Econ and AP Language & Comp |
| Honors Classes | Honors Geometry , Honors Algebra 1, Honors English 1, and Honors Algebra 2 |
| Height | 5'9" |
| Weight | 132 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 160 lbs |
| Squat | 245 lbs |
| Deadlift | 225 lbs |